Współpraca hurtowa

Zacznij sprzedawać najlepsze produkty już dziś

Zostań partnerem marki PolskiGrill

Chcesz sprzedawać produkty do grillowania wysokiej jakości i od teraz mieć tylko zadowolonych klientów?

Dokładamy wszelkich starań do podniesienia sprzedaży naszych partnerów. Od początku istnienia dbamy o wizerunek marki i zadowolenie klientów.

Zadzwoń, skorzystaj z formularza, zostaw nam maila lub SMS! – odezwiemy się do Ciebie zadając kilka pytań, aby przygotować najlepszą dla Ciebie ofertę.

E-mail: wspolpraca@polskigrill.pl

Tel. kom.: +48 733 411 510Sprawdź co możemy Ci zaoferować

GWARANCJA PRODUCENTA

Współpracujesz z producentem, więc wymiana towaru jest prosta i bezproblemowa. Nie martw się tym, bo przez 3 lata działalności i setki zrealizowanych zamówień mieliśmy tylko cztery przypadki wadliwych produktów.

DORADCA KLIENTA

Będziesz miał kontakt z osobą, która bardzo dobrze zna nasze produkty i wartości, którymi kierujemy się we współpracy. Wiemy, że pracujesz do późna, dlatego nawet po godzinie 16 pomożemy rozwiązać problemy na bieżąco.

TERMIN PŁATNOŚCI

Aby usprawnić Twoją płynność finansową i nie blokować kapitału współpracując z nami możesz wnioskować o termin płatności dla Twoich zamówień. Wymagamy jednak dotrzymywania terminów, abyśmy mogli dostarczać zamówienia zgodnie z umową.

POMOC SPRZEDAŻOWA

Klientów detalicznych z Twojej miejscowości kierujemy bezpośrednio do Ciebie. Pomożemy przekazać lokalnej społeczności informacje o tym, że w Twojej ofercie pojawiła się marka PolskiGrill.

ATEST PZH

Oferując nasze produkty możesz czuć się bezpiecznie. Ruszty do grillów wykonujemy tylko ze stali nierdzewnej i posiadamy na nie atest Państwowego Zakładu Higieny.

KODY KRESKOWE EAN

Opakowania i kody kreskowe w standardzie EAN ułatwią kwestie logistyczne, przyjmowanie i wydawanie produktów, a także ich ekspozycję- przy której również pomagamy.

[creatink_client pppage=”10″ layout=”carousel”]